Grudniowe atrakcje w CH Focus – 14-17 grudnia!

Choć świąteczna atmosfera w CH Focus panuje już od dawna, to w najbliższym czasie emocje klientów rozgrzeją wyjątkowe atrakcje. Przedświąteczne zakupy w okresie 14-17 grudnia uprzyjemnią klientom gwiazdkowe prezenty! W tych dniach galeria obdaruje kupujących dekoracjami i słodkościami, które wniosą ciepłą, świąteczną atmosferę do każdego wnętrza. A zakupione upominki klubowicze #maszokazje będą mogli bezpłatnie zapakować na prezenty!

W tym szczególnym, mroźnym okresie, w CH Focus zima sypie nagrodami! Dla klientów robiących zakupy w  okresie 14-17 grudnia, bydgoska galeria przygotowała prezenty w postaci bożonarodzeniowych ozdób – stroika, wianka oraz pięknej poinsecji w doniczce, a także słodkiego domku z piernika do samodzielnego złożenia. Gwiazdkowy upominek mogą otrzymać kupujący, którzy w czasie trwania promocji zrealizują zakupy na kwotę minimum 200 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) i zarejestrują kupon na stanowisku promocyjnym (zlokalizowanym w pobliżu salonu Vistula). W promocji do rozdania jest prawie tysiąc upominków.

Przy okazji robienia zakupów w CH Focus w dniach 14-17 grudnia, klubowicze #maszokazje będą mogli skorzystać z bezpłatnego pakowania prezentów na stoisku firmy Dekobal, znajdującym się obecnie na parterze w  sąsiedztwie sklepów Kubenz, Homla i Smyk.

W przedświątecznym czasie do odbioru prezentów za zakupy, CH Focus zaprasza w dniach 14-17 grudnia, w  godzinach 12.00 – 20.00.

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl.

DlaMediow.eu
  • 16 Posts
  • 0 Comments
źródło: DlaMediów.eu